
15 april t/m 6 mei 2012.
Officiele opening op zondag 15 april om 15.30u door Gerda J. van Ham, kunsthistorica en vriendin van Elisabeth Varga.
De openingsdagen zijn anders dan gewoonlijk. Open tijdens de expositieweken op vrijdag, zaterdag en zondag van 12.00 - 17.00u.
Er is voor deze expositie geen entreeprijs.
Elisabeth Varga is een van meest creatieve en fijnzinnigste beeldhouwers van deze tijd. Zij maakte veel beelden in bronzijs, maar werkte ook in cortenstaal, gietjizer en glas. Voor het effect liet zij vaak delen van het grit op haar gietsels zitten. Haar penningen zijn internationaal beroemd. Zij had vele opdrachten voor herdenkingspenningen en beelden. Veel beelden hield ze zelf. Ze exposeerde alleen regelmatig in museum de Buitenplaats in Eelde en in de beeldentuin de Tienhof. Elisabeth Varga is vorig jaar plotseling ziek geworden en overleden. Nu is een belangrijk deel van haar eigen collectie te zien en te koop in de Tienhof.
Deze expositie biedt een unieke mogelijkheid om haar werk in al zijn omvang en verscheidenheid te zien. Voor het zien van foto's klik op haar naam hieronder